Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

ohlednuti_2010 [2013/05/04 00:42] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Ohlédnutí za  rokem 2010 ======
 +
 +===== ...a poděkování všem, kteří přiložili ruku k dílu =====
 +
 +Ráda bych  tímto krátkým ohlédnutím za již minulým rokem připomněla jednotlivé akce ŽIFy a poděkovala všem těm, kteří přispěli k jejich úspěšnému průběhu.
 +
 +Téměř rok připravovala ŽIFA společně s pěveckým sborem VIOLA v září úspěšně zakončené americké turné. V únoru 2010 jsme již po 16. výbírali kandidáta na roční studijní pobyt v Rice Laku. Tentokrát poprvé odjel do Rice Laku pouze jeden student, Vítek Verner, který během svého studia bude čtenáře ŽL seznamovat se svými americkými zážitky.   V loňském roce také poprvé navštívili Žamberk celkem 3 studenti z Rice Laku. Zabydleli se zde na dobu dvou měsíců a navštěvovali místní gymnázium a SOU Zámek.Velký dík patří zajména hostitelským rodinám některých bývalých “exchange” studentů, které dětem z Rice Laku zajišťovali rodinné zázemí. V červenci pak proběhl již 5.ročníkí Letní jazykové školy pro širokou veřejnost. 
 +
 +Za tyto možnosti organizovat výše zmíněné kulturní a vzdělávací akce je třeba poděkovat zejména  dobrovolníkům ŽIFy, rodinám bývalých a stávajících “exchange” studentů, spolupracujícím organizacím, osvíceným sponzorům a zejména zástupcům Města Žamberk, kteří dosud mezinárodní spolupráci a jazykové vzdělávání veřejnosti vřele podporovali.
 +
 +Věříme, že tomu tak bude i nadále.
 +
 +
 +Za ŽIFA
 +Jana Fialová, předsedkyně
  
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki