Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

hegerova_dasa [2012/07/25 20:56]
kukin [Dáša Hegerová]
hegerova_dasa [2013/05/04 00:42] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Dáša Hegerová ======
  
 +  * 2007/2008 - studentem v Rice Lake
 +  * pobyt v RL popisuje na své [[http://dasula.blogspot.com/|webové stránce]]
 +
 +
 +===== Moje zkušenosti z USA =====
 +
 +Je to jen pár měsíců, co jsem se vrátila z partnerského města Rice Lake. Stále ještě objevuji, co mi tento roční pobyt dal. Na začátku mého rozhodnutí stála touha poznat něco nového a naučit se dobře anglicky. Postupem času jsem zjistila, že mi tato zkušenost dala mnohem více, než jsem očekávala. 
 +
 +Poznala jsem americkou kulturu i to, jak žije pravá americká rodina. Vytvořila jsem si s nimi pouto, které stále trvá. Studium na střední škole mi přineslo rozšíření obzorů v jiném stylu učení, i v předmětech, které jsem si tam mohla vybrat. V hodinách sem se naučila více používat vlastní myšlení a zapojovat se do výuky. Zlepšení v angličtině nyní využívám hlavně v hodinách, ale věřím, že mi to pomůže i v budoucnosti, například při studiu na vysoké škole nebo cestování. Díky tomu, že na RLHS studují studenti i z jiných zemí jsem získala kamarády z různých zemí celého světa a poznala také něco z jejich kultury.
 +
 +{{gallery>studenti:dasa_h?lightbox?70x70?7}}
 +
 +I když odloučení bylo velmi těžké hlavně pro mé rodiče, hodnotí mojí zkušenost jako kladnou. Podle jejich slov jsem nyní komunikativnější a tolerantnější. Naučila jsem se více plnit své povinnosti a je na mě větší spolehnutí. 
 +
 +I když rok od všeho známého je dlouhá doba, nikdy toho nebudu litovat. Je to nezapomenutelná zkušenost, kterou bych zopakovala asi každý den mého života.
 +
 +\\
 +\\
 +
 +[[studium_v_rl| << ZPĚT na seznam studentů]]
Recent changes RSS feed Creative Commons License Donate Minima Template by Wikidesign Driven by DokuWiki